0

Cieszmy się, że to nadal jest Camp Nou bo nasz kochany zarząd chciałby zniszczyć nam tradycje klubu szejkowskimi petrodolarami ...

0

Szkoda, że już 2 razy zostaliśmy na własnym stadionie pokonani ehh ... . Porażka porażką ale ta odniesiona na Camp Nou boli najbardziej.

1

Z PSG wywodził się jeden z najlepszych zawodników w naszej historii (napewno mogę rzec najlepszy drybler)

3

A po co nam on ? Takie rzuty wolne jak on potrafi Mathieu strzelić, jak fajka zapali.

0

wg. mnie powinni zrobić tutaj chat, każdy temat który jest tematem głównym staje się wielkim chatem (doskonały przykład: mecze Realu). Więc lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie chatu.

0

Messi!!!! ¡!!!!!!!!!!

0

A teraz porównaj sobie koszulki Atleti z tego sezonu oraz z poprzednich. Forma strojów mimo upływu lat nie zmienia się widać, że dbają o tradycję klubu.

8

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/David Villa Barcelona v Panathinaikos FC UEFA lbVbS70LEmVl.jpg - Wg. mnie najładniejsze koszulki jakie mieliśmy.

0

A nie możemy ściągnąć trenera jako menadżera klubu ? Trener najlepiej zna zespół i wie kogo mu trzeba na daną pozycję (Mou pełnił taką funkcję w RM) .

0

Haha, mam tak samo. Wesołych Świąt !

1

Zubi zrobił niezły interes, kupił nam solidnego testera sprzętu medycznego i to na lata!

0

Zagra z 2 mecze i znowu będzie robił w klubie jako tester sprzętu medycznego...

0

Haha, dobre "Messi przyćmił Ronaldinho". Roni strzelił 2 bramki objeżdżając zawodników Realu Madryt jak tyczki.

0

Gdyby nie Victor Valdes to byśmy z Arsenalem nie wygrali w finale LM (

0

O co chodzi z tym "15 znaków" , "20 znaków". WIem, że jest to ilość znaków ile zawiera dane zdanie ale po co to wogóle piszecie ?

0

Może nam wyjść fajny duet na obronie Bartra - Mascherano.

0

" ale czas pokazuje, że nie do końca" A co minęło już pół sezonu, że czas pokazał, że się nie nadaję? Się jeszcze zdziwicie jak nam Lucho da jakiś puchar ... . Z Martino było wielkie zachwalanie jego taktyk itp. jaki to wybitny trener, że będziemy znowu najlepsi w Europie. Jednak się okazał, że Martino nie jest aż taki dobry i skończyliśmy z Superpucharem Hiszpanii wygranym po korzystnym wyniku remisowym na Vicente Caledron. Aby sprawdzić Lucho trzeba mu dać cały sezon a nie od razu skreślać, jesteśmy na etapie fazy grupowej ligi mistrzów oraz na fazie 10 kolejki więc jest przed nami dużooo czasu.

0

Dla mnie jakby nawet tą 5 dał Pedro to bym się pogodził. Puyol to Puyol i to była jego decyzja a nie np. kogoś z zarządu.

0

Ehh i pomyśleć, że kiedyś było tak :



Albo ten moment też mi zapadł na długo w pamięci :

0

Puchar Hiszpanii: 2011
Mistrzostwo Hiszpanii: 2012
Superpuchar Hiszpanii: 2012

To jest dla Ciebie gówno ?

2

Nie rozumiem tych komentarzy typu "Stara Barcelona wraca", "Znowu to samo". Jakby to była ta "Stara Barcelona" to moglibyśmy dostać z 4-1 nawet. Gdyby nie błędy naszych defensorów (rakitic nie pokrył verattiego przy rzucie rożnym) to byłby remis, ale biorąc pod uwagę trudny teren oraz determinację PSG uważam że zagraliśmy dobry mecz choć jest jeszcze wiele do zrobienia. Ja nie oczekuje tak jak wy nie wiadomo jakiego pogromu w Lidze Mistrzów oraz wygrania jej tylko ja chciałbym aby Barcelona walczyła do końca a nie klepała w 93 min zamiast atakować.

0

0

Aby taki widok jaki jest na zdjęciu towarzyszył nam po sezonie :)

12

Wreszcie Neymar nie będzie nurkować :)

5

Ludzie już nie narzekajcie z tym daniem Busiemu numeru 5. Jak tak chciał Puyol to tak niech się stanie.

7

Chociaż ma jaja a nie grasz za nazwisko.

0

Wg. mnie to trener powinien kupować i dobierać zawodników a nie zarząd (przypominam, że Mourinho w Realu był menadżerem a nie trenerem).

0

Co do Bartry to ja myślę, że on będzie w przyszłości bardzo dobrym ŚO, po za tym on kocha Barcelonę (Chodzi o ucałowanie przez niego herbu po strzeleniu bramki w finale Pucharu Króla)

0

Ma ktoś powtórkę tego golanzo Messiego? Na youtube szukam, szukam i tylko mi jakieś dziwne pokazy slajdów wyskakują.

2

Czy wy naprawdę sądzicie, że Sanchez jest zawodnikiem który powinien zostać od razu sprzedany ? Jest zawodnikiem szybkim, zwinnym a i młodym dość. Miał bardzo dobry sezon i sprzedanie jego było by wielką stratą. Nasz atak ABC jest naprawdę dobry i kupowanie Aguero który ma 173 cm wzrostu jest dla mnie bez sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?